ایران 19
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • کد خبر : 24048
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ شهریور, ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۶
 •   

  رسول آزادی:نمی توان ایراد جدی بر عملکرد شهردار فعلی با توجه به تنگناهای مالی شهرداری گرفت

  رییس شورای شهر کرمانشاه :نمی توان ایراد جدی بر عملکرد شهردار فعلی با توجه به تنگناهای مالی شهرداری گرفت،با توجه به این شرایط  هرفرد دیگری هم بود کارهای بهتر از این انجام نمی شد.

   

   

  ایران۱۹:رسول آزادی درگفتگوی با خبرنگاران اظهار کرد: سعی می کنیم جلسه ای در همین هفته در خصوص ابقا یا انتخاب شهردار جدید برای کرمانشاه برگزار کنیم.
  وی ادامه داد: طبق قانون یک هفته برای انتخاب شهردار فرصت داریم که تصمیم اعضای شورای شهر برگزاری جلسه با شهردار فعلی به منظور شنیدن صحبت ها و برنامه هایش است.
  آزادی با بیان اینکه نمی توان ایراد جدی بر عملکرد شهردار فعلی با توجه به تنگناهای مالی شهرداری گرفت، گفت: با توجه به این شرایط، هرفرد دیگری هم بود کارهای بهتر از این انجام نمی شد.
  رئیس شورای اسلامی شهر کرمانشاه در ادامه، خدمت به مردم را اساس کار شورای پنجم عنوان کرد و گفت: خدمت صادقانه به مردم در گرو همدلی و هم افزایی تمامی اعضای شوراست.
  وی تصریح کرد: امروز تمامی اعضای شورای شهر برای خدمت صادقانه به مردم و تلاش در راستای بهبود وضعیت شهری هم قسم شده اند و امیدوارم تا پایان این دوره شاهد همین همدلی و اتحاد باشیم.
  آزادی در پایان گفت: جذب سرمایه گذار یکی از برنامه هایی است که باید دنبال کنیم چرا که با انجام این کار شاهد اجرای هرچه سریعتر پروژه های شهری خواهیم بود.

  برچسب ها :

  نظرات