ایران 19
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • کد خبر : 23630
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ اسفند, ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۳
 •   

  گرفتن مسئولیت بدون صلاحیت خیانت به خون شهداست/ توجه به بخش ورزش و تقویت و توسعه آن بسیاری از آسیب‌های اجتماعی را از بین خواهد برد

  گرفتن مسئولیت بدون صلاحیت خیانت به خون شهداست/  توجه به بخش ورزش و تقویت و توسعه آن بسیاری از آسیب‌های اجتماعی را که امروز خانواده و جامعه را گرفتار کرده از بین خواهد رفت.

   

  ایران۱۹:حاج غلامرضا امیری در مراسم تجلیل از قهرمانان و پیشکسوتان و حامیان ورزش کونگ فو استان کرمانشاه گفت: در ورزش باید  مهم‌ترین هدف برقراری عدالت اجتماعی در تقسیم امکانات ورزشی بین ورزشکاران و هیات های ورزشی باشد.

   

  عضو سابق شورای شهرکرمانشاه از برخی سازمان ها و نهادها به دلیل رعایت نکردن عدالت در تقسیم امکانات به هیات ورزشی انتقاد کرد.

  امیری گفت توزیع عادلانه بودجه ورزشی از مطالبات ورزشکاران است ومدیران بدانند گرفتن مسئولیت  بدون صلاحیت خیانت به خون شهداست.

   

  امیری با بیان اینکه دوری جوانان از معضلات اجتماعی، ترویج فرهنگ ورزش در بین محلات ، پر کردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان و پیدا کردن استعدادهای ورزشی مهم‌ترین هدف در شکل‌گیری هیات ورزشی و ورزش محلات است.

   

  عضو سابق شورای شهرکرمانشاه اظهار داشت، جذب اسپانسر برای تیم های  ورزشی و فرهنگ سازی آن وظیفه رسانه ملی است، با پخش زنده مسابقات ورزشی جذب تبلیغات کارخانجات و شرکتها راحت تر صورت می گیرد،متاسفانه صدا وسیما بیشتر علاقمند به پخش تبلیغات مواد خوراکی همچون اشی مشی هست.

   

  غلامرضا امیری  حامی تیم های ورزشی درکرمانشاه با بیان اینکه  توجه به بخش ورزش و تقویت و توسعه آن بسیاری از آسیب‌های اجتماعی را که امروز خانواده و جامعه را گرفتار کرده از بین خواهد رفت.

   

  غلامرضا امیری از خیرین استان کرمانشاه در این مراسم قول های دلگرم کننده ای به هیات های ورزشی و ورزشکاران داد و آمادگی خود برای کمک به ورزشکاران را اعلام کرد.

   

  برچسب ها :

  نظرات