ایران نوزده
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • کد خبر : 29582
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ مهر, ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۱
 •   

  دکتر طلوعی شهردار کرمانشاه با تمام توان در حال خدمت به جامعه شهروندی است

  مدیرکل روابط عمومی شهرداری کرمانشاه اعلام کرد؛
  دکتر طلوعی شهردار کرمانشاه با تمام توان در حال خدمت به جامعه شهروندی است.

  ایران۱۹:مشاور شهردار و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری شایعه حضور دکتر طلوعی در شهرداری مناطق تهران را تکذیب کرد.

  امیررضا همایون دولتشاهی مشاور شهردار و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری در گفتگو با خبرنگاران در خصوص شایعه حضور دکتر طلوعی در شهرداری یکی از مناطق تهران اظهار داشت: حضور دکتر طلوعی شهردار کرمانشاه در یکی از مناطق شهرداری تهران را تکذیب میکنیم و دکتر طلوعی همچنان با تمام توان در حال خدمت رسانی به شهروندان کرمانشاهی در راس مدیریت شهری کرمانشاه حضور دارد.
  وی افزود: شهردار با جدیدت تمام پیگیر پروژه‌های عمرانی، فرهنگی و خدماتی در شهر کرمانشاه است. همایون دولتشاهی با اشاره به مشکلات اقتصادی و مالی مجموعه شهرداری‌ها در کل کشور، تصریح کرد: علی‌رغم وجود مشکلات اقتصادی در حوزه مدیریت شهری در سطح کلان کشور دکتر طلوعی با حمایت و پشتوانه شهروندان کرمانشاهی و نیز تعامل مناسب با شورای اسلامی شهر و مجموعه استانداری با قدرت پیگیر حل مشکلات شهری و پیشبرد امور خدمت مناسب و باکیفیت به شهروندان می باشد.
  مشاور شهردار و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری گفت: همدلی مجموعه مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر و نیز همشهریان عزیز به عنوان یک پشتوانه محکم برای دکتر طلوعی، نقش مهمی در رشد و توسعه شهر کرمانشاه خواهد داشت و انگیزه‌ای دوچندان را برای تلاش شبانه‌روزی خدمتگزاران به مردم فهیم کرمانشاه در مجموعه مدیریت شهری را ایجاد کرده است.
  وی ادامه داد: جا دارد از اصحاب رسانه که در پوشش و انعکاس فعالیت‌ها و اخبار شهرداری همواره یار و یاور مجموعه مدیریت شهری بوده و هستند کمال تقدیر و تشکر را داشته باشیم و همچنین از خبرنگاران صدیق و پرتلاش که بیانگر مطالبات بر حق شهروندان برای داشتن شهری پویا و توسعه یافته هستند سپاسگزاریم.

  برچسب ها :