ایران نوزده
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • کد خبر : 29565
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ مهر, ۱۳۹۹ - ۰۴:۵۴
 •   

  امام جمعه کرمانشاه: استکبار در سه جبهه با ایران در حال جنگ است

   

   امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه استکبار در سه جبهه با ایران در حال جنگ است، گفت: ستیز استکبار با کشورمان در سه جبهه جنگ روانی، اقتصادی و مقابله با پیشرفت کشورمان است.

  به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله مصطفی علما در خطبه های نماز جمعه ۱۱ مهرماه شهر کرمانشاه گفت: به فرموده رهبر انقلاب، جنگ استکبار با کشورمان در سه جبهه خلاصه می شود؛ نخست جنگ روانی که نگذارند ایران اسلامی هیچ وقت آرامش داشته باشند، دوم جنگ اقتصادی که کشورمان امروز به شدت با آن درگیر است و سوم، جنگ مقابله با پیشرفت ایران است و استکبار نمی خواهد کشورمان پیشرفت کند و اقتدار علمی داشته باشد؛ در همین موضوع هسته‌ای و موشکی می بینید که دشمن چقدر حرف و ادعا دارد.

  در موضوع اربعین همه باید تابع ستاد کرونا باشیم

  آیت الله علما موضوع اربعین حسینی را هم پیش کشید و گفت: رهبر معظم انقلاب تاکید کرده اند که هر آنچه ستاد ملی کرونا مصوب کند همه باید تابع آن باشیم.

  به گفته امام جمعه کرمانشاه، امام راحل از سال ۴۲ تا زمان رحلت شان تاکید فرمودند که ما همیشه باید به وظیفه خود عمل کنیم و امیدوارم ما نیز در زمینه اربعین حسینی به تکلیف خود و فرموده رهبر معظم انقلاب عمل کنیم و در زمان شروع کرونا به جای حضور در پیاده روی اربعین با زیارت خوانی و مناجات خوانی از فاصله دور به حضرت اباعبدالله(ع) و یارانش ابراز ارادت کنیم.

  نباید اجازه انحراف در تاریخ نگاری انقلاب را داد

  نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه سالروز شهادت سردار شهید حسین همدانی را هم گرامی داشت و با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب درباره تاریخ دفاع مقدس تاکید کرد: نباید اجازه داد که تاریخ انقلاب و دفاع مقدس به انحراف کشیده شود و دیگران محکمات انقلاب را به دلخواه خود تفسیر و روایت کنند.

  او با اشاره به شناخت ناکافی بسیاری از جوانان امروز از سرداران بزرگ و چهره های موثر دوران دفاع مقدس گفت: مسوولان باید شخصیت ها و سرداران رشید جنگ را به مردم و نسل امروز معرفی کنند.

  فرزندآوری به نفع کشور است

  آیت الله علما با گرامیداشت ۱۳ مهرماه روز نیروی انتظامی گفت: عزیزان ناجا در عرصه های مختلفی وظیفه دارند و خدمات فراوانی مردم ارایه می کنند.

  او همچنین با اشاره به ۱۶ مهر روز جهانی کودک، بر اهمیت فرزندآوری تاکید و اظهار کرد: فرزندآوری به نفع کشور است و در عین حال پدر و مادر هم در قبال کودکان خود وظایفی دارند که باید به آن عمل کنند.

  برچسب ها :