ایران نوزده
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • کد خبر : 29548
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ مهر, ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷
 •   

  مدیران شهرداری در خدمات رسانی به مناطق حاشیه‌ای و کم‌ برخوردار تمرکز بیشتری داشته باشند

  دکتر طلوعی شهردارکرمانشاه: مدیران شهرداری در خدمات رسانی به مناطق حاشیه‌ای و کم‌ برخوردار تمرکز بیشتری داشته باشند.

   شهردار کرمانشاه در حاشیه بازدید از پروژه‌های مهم شهرداری اظهار داشت: در دوران گذشته یک رسم غلط در شهرداری‌ها نهادینه شده بود که خدمات رسانی فقط در مناطق برخوردار شهری صورت می‌گرفت و خدمات رسانی به مناطق حاشیه شهر مغفول مانده بود.

  وی افزود: خدمات رسانی به مناطق کم‌برخوردار حاشیه‌ای از جمله خدمات عمرانی، فرهنگی اجتماعی، ایجاد فضای سبز و ایجاد دسترسی بهتر به این مناطق منجر می‌شود که طی یک بازه زمانی کوتاه این مناطق به محله های برخوردار تبدیل شوند و آمادگی این را پیدا کنند که از حاشیه شهر خارج و به مرکز شهر افزوده شوند.

  شهردار کرمانشاه یکی از راه حل های خارج کردن مناطق کم‌برخوردار از حاشیه نشینی را ایجاد دسترسی بهتر، ایجاد شاهراه ارتباطی و ساخت بزرگراه دانست.

  دکتر طلوعی ادامه داد: از مدت ها پیش با برنامه ریزی های صحیح در حوزه خدمات رسانی تنظیف روزانه، خدمات عمرانی و تولید محتوای فرهنگی نسبت به طبقه اجتماعی در مناطق حاشیه ای آغاز شده است.

  وی تصریح کرد: یکی از اقدامات مهم شهرداری کرمانشاه در خصوص خدمات رسانی بهتر به منطقه حاشیه‌ شهر کرمانشاه، ایجاد یک شاهراه ارتباطی در رینگ شرقی شهر است که حدود ۵۰ درصد از زیرساخت آن تاکنون آماده شده و شهرداری در تلاش است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن را به بهره‌برداری برساند.

  برچسب ها :