ایران نوزده
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • کد خبر : 27120
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ فروردین, ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۰
 •   

  بیانیه اصحاب فرهنگ و رسانه استان کرمانشاه اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران را محکوم کردند

  بیانیه اصحاب فرهنگ و رسانه استان کرمانشاه اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران را محکوم کردند

  معاونت فرهنگی و امور رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اهالی فرهنگ و رسانه استان کرمانشاه با صدور بیانیه ای اقدام خصمانه دولت آمریکا در ارتباط با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کردند.


  متن این بیانیه به شرح زیر است؛

  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول چهار دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی همواره به عنوان نیرویی مردمی در همه عرصه ها در کنار مردم بوده و برای تحقق آرمان های انقلاب و ملت انقلابی ایثار و فداکاری کرده و پاسداران انقلاب در راه تحقق آرمان های خود از جان خود گذشته اند.

  اگرچه اقدامات دولت آمریکا در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی همواره خصمانه، غیرانسانی و بدور از عرف دیپلماتیک بوده است اما این بار نشانه گرفتن نیرویی مردمی که برگرفته از بطن جامعه انقلابی ایران اسلامی است، مایه تعجب همگان گشت.
  ریشه و بنیان تشکیل سپاه، ملتی است که با درایت و بصیرت خود انقلاب کردند و با ساقط کردن رژیم شاهنشاهی، دست استکبار جهانی و آمریکا را از این مرز و بوم قطع کردند و اینک مستکبران همین نیروی مردمی را در تقابل با نقشه های شوم خود می دانند.

  سپاه پاسداران امروز بعد از چهار دهه حضور فعال و موثر در کشور به خار چشم دشمنان انقلاب اسلامی تبدیل شده و دشمنان چشم دیدن عصاره ملت ایران را ندارند و از این رو برای محدود کردن سپاه دست به اقدامات خصمانه می زنند.

  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که همواره حافظ ملت و انقلاب مردمی بوده امروز با حضور درعرصه های سازندگی و محرومیت زدایی، فعالیت های چشمگیری در کل کشور انجام داده و به خوبی فلسفه وجودی فعالیت این نیروی انقلابی را محقق کرده است.

  ما اصحاب فرهنگ و رسانه استان کرمانشاه این اقدامات خصمانه دولت آمریکا علیه ملت و دولت ایران و نهادهای انقلابی مانند سپاه را محکوم می کنیم و اعلام می داریم که همه ملت ایران سپاه را فرزند خود می دانند و خود را پاسدار انقلاب اسلامی قلمداد می کنند.

  معاونت فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اهالی فرهنگ و رسانه استان کرمانشاه

  برچسب ها :