ایران نوزده
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • کد خبر : 27085
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ فروردین, ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۷
 •   

  امتیاز بالای مدیریت بحران؛ در بحرانی ترین روزهای مدیریتی بر تارک بازوند نقش بسته است‌

  امتیاز بالای مدیریت بحران؛ در بحرانی ترین روزهای مدیریتی بر تارک بازوند نقش بسته است‌.


  منصور سرمست:با نگاهی به عملکرد مجموعه های مدیریتی کشور در یک هفته گذشته نتایجی به دست می آید که انکار ان توسط هیچ فردی قابل پذیرش نیست‌.

  به جرات میتوان گفت؛ مهندس بازوند استاندار کرمانشاه وتیم همراه وی در بحران اخیر عملکرد عالی و موفقی داشته اند.

  از آنجا که در بارندگی های اخیر و سیل ناشی از آن در کشور عزیزمان ایران، حوادث تلخی اتفاق افتاد و حادثه دلخراش شیراز و سیل گلستان در این حوادث سهل انگاری بعضی از مدیران و بی تدبیری و عدم تسلط به مدیریت بحران در آن مشهود بود لذا نقش مدیران ارشد در کنترل و مدیریت سیل و بارندگی ها نشان داد میتوان در کنترل اسیب کمتر در بلایای طبیعی اثر گذار بود، از این رو و با نگاهی به رفتار مدیر ارشد استان گلستان بعد از اعلام خبر وقوع سیل؛ و مقایسه آن با استاندار کرمانشاه و رفتارهای میدانی وی که علاوه بر حضور شبانه روزی در استان و حضور به موقع در مناطق حادثه دیده به این نتیجه می رسیم که در مدیریت بحران میشود با حضور و جدیت حوادث را در کنترل و مدیریت قرار داد.

  فاصله زمانی حضور استاندار در زمان سیل به سرپل ذهاب، کمتر از فاصله زمان شهر کرمانشاه تا سرپل ذهاب بود یعنی تقریبا کمتر از یک و ساعت و نیم، اینجا میتوان فرق استاندار با تدبیر و مسولیت پذیر با استاندار غیر مسئول را دید و منصفانه اگر به مقایسه بنشینیم میتوانیم امتیاز بالایی به مدیریت بازوند در بحران ها بدهیم.

  قبلا هم در حوادث زلزله سرپل و ثلاث که بارها در سال گذشته اتفاق افتاد. مسئولیت پذیری، تدبیر، تلاش و در کنار مردم و پای کار بودنِ استاندار کرمانشاه اثبات شده بود.

  از انجا که یکی از شاخصه های مدیریت عملگرا حضور به موقع ،مسئولیت پذیر ،مدیریت منظم و جدی دستگاه ها ،تصمیم گیری های منطقی و به موقع، احترام و پذیرش دیدگاه های کارشناسانه می باشد که در کمک به کاهش صدمات و مهار بحران موثر خواهند بود، لذا مهندس بازوند و مجموعه مدیران و معاونان از این موارد بهره مند بوده و در این مهم همواره موفق عمل نموده و تقدیر از ایشان یک وظیفه انسانی است.
  به عبارت دیگر مردِ روزهای بحرانی در کرمانشاه نمره و امتیاز بالایی در مدت مسئولیتش در کارنامه خود کسب کرده است.

  برچسب ها :