ایران نوزده
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • کد خبر : 27054
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ اسفند, ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱
 •   

  ‍ رسول آزادی خبر داد: پرداخت حقوق کارگران شهرداری تا اوایل هفته آینده

  ‍ رسول آزادی خبر داد:
  پرداخت حقوق کارگران شهرداری تا اوایل هفته آینده


  ایران۱۹:نماینده مردم کرمانشاه در شورای اسلامی شهر کرمانشاه از پرداخت حقوق بهمن ماه کلیه پرسنل و کارگران شهرداری کرمانشاه تا اوایل هفته آینده خبر داد.

  رسول آزادی در گفتگو با خبرنگار روزنامه باختر اظهار کرد: با مدیریت جهادی دکتر طلوعی و همچنین مجموعه شهرداری کرمانشاه حقوق بهمن ماه کلیه پرسنل و کارگران شهرداری تا اوایل هفته آینده پرداخت خواهد شد.

  وی ادامه داد: همچنین با توجه به مذاکرات صورت گرفته، مقرر شده که حقوق اسفند ماه کلیه پرسنل و کارگران شهرداری نیز تا قبل از پایان سال پرداخت شود.

  آزادی تصریح کرد: امسال نیز تلاشمان بر این است که شهرداران بتوانند در حد توان مبلغی را تحت عنوان عیدی همچون سال گذشته به کارگران روزمزد شهرداری پرداخت کنند.

  این عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه گفت: انتظار دیگری که از مجموعه شهرداری کرمانشاه می رود این است که حقوق و مطالبات بازنشستگان زحمتکش شهرداری را نیز تا پایان سال پرداخت کند.

  وی در ادامه به موضوع ساماندهی دستفروشان در ایام پایان سال اشاره کرد و گفت: انتظاری که از شهرداری می رود این است که در این ایام پایانی سال قدری بیشتر هوای دستفروشان را داشته باشند و با ساماندهی آنها شرایطی را بوجود آورند که این قشر زحمتکش بتوانند درآمد ناچیزی برای خانواده خود کسب کنند.

  آزادی تصریح کرد: موضوع حائز اهمیت دیگر، آماده سازی فضای شهر برای ورود گردشگران و میهمانان نوروزی است که انتظار می رود مجموعه شهرداری کرمانشاه با برپایی جنگ های شادی در بوستانها و پارکهای سطح شهر و همچنین گل آرایی و رنگ آمیز بلوارها و جداول و برپایی سفره های هفت سین به نحو احسن از گردشگران استقبال کنند.

  وی در پایان ضمن تقدیر از کلیه کسانی که در اندیشه ی توسعه استان هستند، به ویژه استاندار پرتلاش کرمانشاه، خاطرنشان کرد: فرصت را مغتنم شمرده و پیشاپیش نوروز باستانی را به همه شهروندان کرمانشاهی تبریک می گویم به امید آنکه سال ۹۸ سالی پر از نشاط موفقیت و سلامتی برای همه کرمانشاهیان و ایرانیان باشد.

  برچسب ها :