ایران نوزده
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • کد خبر : 27042
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ اسفند, ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۶
 •   

  استاندار کرمانشاه: با هم افزایی می توانیم مسیر توسعه استان را کوتاهتر کنیم

  استاندار کرمانشاه در جلسه با شورای هماهنگی جبهه اصلاح طلبان: با هم افزایی می توانیم مسیر توسعه استان را کوتاهتر کنیم


  استاندار کرمانشاه گفت: به هیچ وجه دنبال تقابل با مجمع نمایندگان نیستیم، چرا که تقابل و تنش باعث فرصت‌ سوزی و زیان مردم استان می شود. با هم‌افزایی می توانیم مسیر توسعه استان را کوتاهتر کنیم.

  ایران۱۹:استاندار کرمانشاه در نشست با شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان در استانداری اعلام کرد: در خصوص تعامل مدیریت ارشد استان با مجمع نمایندگان، باید اذعان داشت که به هر‌حال ایشان نمایندگان مردم هستند و احزاب نیز در شکل ‌گیری جریانهای اجتماعی منتج به انتخابات تاثیرگذار هستند.
  وی اظهار داشت: خانم رضوان مدنی- مدیرکل جدید بهزیستی استان- خواهر سه شهید است و با توجه به حجم کارهای سنگین این دستگاه، ایثار کردند که این مسوولیت را پذیرفتند.
  استاندار کرمانشاه اضافه کرد: هر کسی را برای هر مسوولیتی درنظر بگیریم به هرحال موافقین و مخالفینی دارد. به شخصه به معاونین و مدیرانم اعتماد دارم و اجازه نمی دهم شخص یا گروهی در انسجام تیم مدیریت ارشد استان، خدشه‌ای ایجاد کند.
  وی اظهار داشت: در ماجرای زلزله آبان ۹۶ توانستیم صدای مطالبات مردم استان را به گوش مسوولان کشوری برسانیم و از این طریق تسهیلات و منافع خوبی برای مردم عزیز زلزله زده تحصیل کنیم.
  این مقام مسئول گفت: مفاهیم و گفتمانهای توسعه به شدت در حال تغییر و تحول هستند. ضمن تاکید و حمایت از نیروهای بومی استان، هرجا که احساس کنم لازم است برای توسعه استان نیروی فنی یا مدیریتی از خارج از استان وارد کنیم، این کار را خواهم کرد و پای انتخاب خود نیز می‌ایستم.
  وی تاکید کرد: برای تقویت و توسعه استان باید زیرساختهای سخت افزاری را مهیا کنیم. دنبال بیس کردن کرمانشاه در حمل و نقل هوایی و خرید ایرلاین برای استان هستیم تا استانهای همجوار برخی خدمات موردنیاز خود را از کرمانشاه بگیرند.
  نماینده عالی دولت در استان کرمانشاه افزود: اینکه شدیدا به دنبال کلانشهر شدن کرمانشاه بودیم به این دلیل بود که کلانشهر شدن کرمانشاه علاوه بر افزایش ارزش افزوده املاک مردم و ارتقای اعتبارات عمرانی، جایگاه کرمانشاه را به عنوان مرکز غرب کشور تثبیت می کند و تمایل سرمایه‌گذاران را برای سرمایه‌گذاری در کرمانشاه افزایش می دهد که این موضوع باعث کارآفرینی و کاهش بیکاری جوانان عزیز استان خواهد شد.
  استاندار کرمانشاه گفت:چند استان به دنبال تصویب «بندر خشک» برای خود بودند، اما در نهایت توانستیم این امتیاز را برای کرمانشاه کسب کنیم. آغاز عملیات اجرایی احداث آزادراه بیستون-کرمانشاه- حمیل یکی از گامهای اولیه برای تحقق این موضوع است که دستاوردهای بسیار خوبی برای استان در پی خواهد داشت.
  وی تاکید کرد: اقتصاد مقاومتی باید در عرصه تولید درونزا و در عرصه صادرات برونزا باشد. این الگو برای توسعه استان به خوبی قابلیت اجرا دارد.همت مردم، احساس مسوولیت همگانی و ترویج فرهنگ کار باید مبنای توسعه استان قرار گیرد.
  استاندار کرمانشاه گفت: دستاوردها و مواهب سامانه سردسیری برای استان، چندین برابر سامانه گرمسیری است. بشدت به دنبال تحصیل بیشترین منافع و منابع آبی برای توسعه استان از این طرحهای عظیم هستیم.
  وی اضافه کرد: با چانه زنی می توانیم قطار توسعه استان را پیش ببریم، منوط به اینکه صدای واحد از استان به مرکز برسد. اما متاسفانه همیشه موضوعات کم اهمیت و کوچک، انرژی افراد تاثیرگذار را گرفته و باعث چندصدایی شدن شده است.
  بازوند در پایان گفت: پروژه پالایشگاه آناهیتا حدود ۲۸ هزار میلیارد تومان سرمایه نیاز دارد که برای خروج از این وضعیت به دنبال یک سرمایه گذار خوب و پس از آن استفاده از منابع فاینانس برای ادامه عملیات آن هستیم.

  برچسب ها :