ایران نوزده
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • کد خبر : 26987
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ بهمن, ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱
 •   

  استاندار کرمانشاه: امسال پاسخ دندان شکنانه‌تری به آمریکا داده شد/جمعیت راهپیمایان در شهر کرمانشاه حداقل ۳۰ درصد بیشتر از سنوات گذشته بود

  استاندار کرمانشاه: امسال پاسخ دندان شکنانه‌تری به آمریکا داده شد/جمعیت راهپیمایان در شهر کرمانشاه حداقل ۳۰ درصد بیشتر از سنوات گذشته بود

  ایران۱۹:استاندار کرمانشاه گفت: مردم ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال پاسخ دندان شکنانه تری به دشمنان نظام و به ویژه آمریکا دادند.

  هوشنگ بازوند در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار کرد: با توجه به حرف های بی اساس چندی پیش ترامپ رییس جمهور آمریکا که گفته بود مردم ایران امسال ۴۰ سالگی انقلاب را نمی بینند،  لذا مردم امسال گسترده تر و پرشورتر از سالهای گذشته در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پیدا کردند  و پاسخ دندان شکنانه تری به دشمنان نظام دادند.
  استاندار کرمانشاه با بیان اینکه جمعیت راهپیمایان در شهر کرمانشاه حداقل ۳۰ درصد بیشتر از سنوات گذشته بود، گفت: این حضور گسترده نشان داد که مشکلات اقتصادی هیچ خللی در حمایت مردم از نظام و انقلاب ایجاد نمی کند.
  وی با بیان اینکه دشمنان از این حضور گسترده حساب خواهند برد، افزود: مطمئنا  حمایت مردم از انقلاب دشمنان را ناامید و توطئه های آنان را خنثی می کند.
  بازوند ادامه داد: مردم ایران اسلامی با حضور حماسی خود  در راهپیمایی امسال تجدید پیمان دیگری با آرمانهای امام(ره)، مقام معظم رهبری و شهدا داشتند.

  برچسب ها :