ایران نوزده
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • کد خبر : 26935
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ بهمن, ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۱
 •   

  دکتر امید قادری:خانواده شهدا بزرگ ‌ترین مدافع و حامی انقلاب و نظام اسلامی هستند

  خانواده شهدا بزرگ ‌ترین مدافع و حامی انقلاب و نظام اسلامی هستند

  مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، خانواده شهدا و ایثارگران را بزرگ ‌ترین حامی و مدافع انقلاب و نظام اسلامی دانست و گفت: خانواده شهدا و ایثارگران وفاداری و تعهد، ولایت‌پذیری و دین‌داری خود را نسبت به آرمان‌های امام (ره) و کیان اسلامی در عرصه‌های مختلف ثابت کرده است.


  ایران۱۹:امیدقادری مدیر کل میراث فرهنگی این استان کرمانشاه در آیین تجلیل از خانواده های شاهد و ایثارگران با اشاره به اینکه وظیفه و رسالت ما تنها حفاظت و صیانت از آرمان های انقلاب اسلامی است، اظهار کرد: نظام و انقلاب اسلامی و همه دولت ها تنها پشتیبانشان خانواده ها شهدا و ایثارگران بوده و هستند.
  او در ادامه به حضور خود در میراث فرهنگی استان اشاره کرد و افزود: در شرایطی این موضوع به بنده تکلیف شد که دارای مشکلات زیادیست، ولی قائم به تکلیف شدیم و این مسئولیت سنگین را پذیرفتیم.
  قادری با بیان اینکه نقطه اتکای من در پست هایی که داشته ام عزیزان ایثارگر بوده اند، اظهار کرد: الان در برهه بسیار حساسی هستیم از شما می خواهم روشنگری کنید و از انقلاب و دست آوردهای آن به طور واقعی دفاع کنید این انقلاب آسان به دست نیامده است.
  وی بیان کرد: قبل از انقلاب یک گروه و طبقه خاصی همه امکانات را در اختیار داشتند ولی در بقیه نقاط کشور بی عدالتی آشکاری حاکم بود.
  قادری تاکید کرد: انقلاب اسلامی برکات و دستاوردهای زیادی داشته که وظیفه ما پشتیبانی از آن و حمایت از آن است و همه این امکانات فراهم شده تا شرایط را برای آیندگان ایجاد کنیم.
  وی در پایان با تاکید بر شایسته سالاری اظهار امیدواری کرد: با کمک دوستان بتوانیم یک اداره در شان میراث ‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایجاد کنیم.

   

  برچسب ها :