ایران نوزده
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • کد خبر : 26809
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ بهمن, ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۳
 •   

  مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه:توسعه گردشگری راه نجات استان کرمانشاه است

  مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه؛
  توسعه گردشگری راه نجات استان کرمانشاه است

  ایران۱۹:مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، رونق گردشگری را راه نجات توسعه استان عنوان کرد و گفت: توسعه زیرساخت های گردشگری یک ضرورت است که باید به آن توجه ویژه شود.
  دکتر امید قادری در نشست با نمایندگان هتل داران استان، اظهار داشت: در سال ۹۸ مدیریت ارشد عزمش را بر این گذاشته تا همه برنامه ها را به سمت گردشگری سوق دهد و این فرصت بزرگی برای مجموعه های گردشگری استان است.
  وی با بیان اینکه مدیریت ارشد استان بر استفاده از ظرفیت همه دستگاه های دولتی در حوزه گردشگری تاکید دارد، تصریح کرد: تنها راه نجات استان در گردشگری است و توسعه زیرساخت ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
  قادری از مدیران مجموعه های اقامتی استان خواست که بر اساس گرید خود خدمات واقعی به گردشگران ارائه بدهند، گفت: در تبلیغات فعال شوید از ظرفیت های فضای مجازی برای معرفی خدمات خود استفاده کنید.
  وی با اعلام اینکه، برای سرمایه‌گذاری های جدید در مناطق زلزله زده و روستایی اعتبارات خوبی داریم، گفت: این آمادگی و اراده وجود دارد که خانه های تاریخی برای مجموعه های اقامتی واگذار شوند.
  وی همچنین تصریح نمود: در حوزه اشتغال فراگیر می توانیم به طرح های توسعه ای هتل ها پرداخت تسهلات داشته باشیم.
  قادری تاکید کرد: اگر همه فعالین گردشگری پای کار باشند می توان در سال ۹۸ جهش مناسبی در گردشگری استان کرمانشاه ایجاد نمود.
  در این نشست نمایندگان هتل داران کرمانشاه به بیان مشکلات این حوزه پرداختند و خواستار برخورد قانونی و ساماندهی خانه مسافر های غیر مجاز و پذیرش مسافر توسط مهمانسراهای دولتی اگر ایام تعطیل سال به ویژه ایام نوروز به عنوان یکی از آسیب های اصلی مجموعه اسکان مسافران در استان شدند.
  مدیر کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه در پاسخ با بیان اینکه خانه مسافر چیزی است که در کشور پیشبینی شده است و در برخی شهرستان ها که امکان ایجاد هتل ندارند مورد نیاز هستند، بیان داشت: به دنبال قانونمند کردن و صدور مجوز برای خانه های مسافر هستیم و هدف از این مجوز ساماندهی این مجموعه است که نظارت قانونی بر این حوزه شکل بگیرد.

  برچسب ها :