ایران نوزده
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • کد خبر : 24213
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ آبان, ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۹
 •   

  هیچ کس تماشاچی نباشد

  نهادينه شدن حس بي تفاوتي و كلا تماشاچي بودن در ميان مردم جامعه نه تنها كمك به توسعه نمي كند بلكه زمينه ساز عقب ماندگي از چرخه توسعه نيز مي شود. متاسفانه در كشور ما و به تبع آن ديار كرمانشاه، مردم چندان علاقه اي به مشاركت در امور اجتماعي، اقتصادي، فرهنگي، ورزشي و … را ندارند و همواره ترجيح مي دهند كه همان تماشاچي بمانند و از قضا گاه و بيگاه نيز دست به قلم شده و نقد مي كنند كه چرا اين شد و چرا آن نشد؟!

  هادي نوروزي – سردبير روزنامه باختر، مهندس بازوند، استاندار جديد کرمانشاه در مراسم معارفه اش گفت: «شاید تنها راه توسعه این استان رونق سرمایه‌گذاری داخلی، خارجی و افزایش سرمایه اجتماعی و فرهنگی است. برای رسیدن به این مهم بیایید پیمانی ببندیم كه از این به بعد که هیچکس دنبال این نباشد که در استان کرمانشاه، مشکلش را یکی دیگه حل کند، بلکه همه به این جمع‌بندی برسیم که خودمان بتوانیم مشکل خودمان را حل کنیم. در واقع هیچ کس در این رویه جدید، تماشاچی نباشد. همه پای کار بیاییم و کمک کنیم.»

  و اما پس از اين سخنان جالب توجه استاندار جديد كرمانشاه، هشتك «#هيچكس–تماشاچي–نباشد» در فضای مجازی و البته در کانال تلگرامی استانداری کرمانشاه ايجاد شده است که برای همیشه یادمان باشد که اگر میخواهیم فکری به حال معضل بیکاری این دیار کنیم٬ اگر می خواهیم روند توسعه را تسریع ببخشیم٬ اگر میخواهیم سرمایه گذار جذب کنیم و اگر میخواهیم معضلات اجتماعی را ساماندهی کنیم، هیچ کس نباید تماشاچی باشد.

  برچسب ها :