ایران نوزده
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • کد خبر : 24103
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ مهر, ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۸
 •   

  تقدیر از زحمات دکتر رازانی استاندار سابق و اعلام همراهی با مهندس بازوند استاندار جدید

   

   تقدیر حزب همبستگی دانش‌آموختگان ایران (هدا) شاخه کرمانشاه، از زحمات دکتر رازانی استاندار سابق و اعلام همراهی با مهندس بازوند استاندار جدید کرمانشاه
  بسم الله الرحمن الرحیم

  پس از رقم خوردن حماسه‌ی درخشان ۲۹ اردیبهشت ماه سال جاری (۱۳۹۶) در انتخابات و رای معنادار ۶۸ درصدی استان کرمانشاه به آقای دکتر روحانی و اعتماد دوباره‌ی مردم این استان به اندیشه‌ی اصلاح‌طلبی و تدبیرگرایی، اینک ضمن عرض سپاس از تلاش‌های جناب دکتر رازانی استاندار سابق کرمانشاه، انتصاب جناب مهندس هوشنگ بازوند را به عنوان سکان‌دار جدید امور استان به ایشان و هم‌استانی‌های آگاه این دیار تبریک می‌گوییم.

  بر کسی پوشیده نیست که جناب مهندس بازوند از تلاشگران با‌سابقه‌ی عرصه‌ی سازندگی و از نیروهای مخلص انقلابی با رزومه‌ای پر‌بار در زمان فعالیت در استان‌های همدان، مرکزی و لرستان بوده‌اند. امید داریم در سمت استانداری کرمانشاه با همان تلاش ستودنی پیشین، کشتی امور استان را به سلامت و سربلندی به ساحل مقصود و مطلوب برسانند.

  در این راستا، بر خود واجب می‌دانیم که به عنوان حزبی که بیشترین اعضای آن را جوانان فرهیخته‌ی استان تشکیل داده‌اند، حمایت خود را با ایشان و مجموعه‌ی تحت تصدی‌شان که همواره در راستای برنامه‌های دولت تدبیر و امید خواهد بود، اعلام نموده و همیاری خویش را در ایفای به عمل گفتار، دریغ نخواهیم کرد.

  به امید کرمانشاهی هرچه آبادتر و سرافراز‌تر

  حزب همبستگی دانش آموختگان ایران (هدا) شاخه کرمانشاه

   


   

   

  برچسب ها :