ایران نوزده
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • کد خبر : 24093
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ مهر, ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۴
 •   

  حسین آذرکمند سرپرست معاونت فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان استعفا داد

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران ۱۹ در پی انتقادها از انتصاب حسین آذرکمند بعنوان سرپرست معاونت فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه، وی از این سمت انصراف داد.

  ارسلان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با صدور پیامی در خصوص وضعیت حوزه فرهنگی و امور جوانان این اداره کل توضیحاتی را ارائه نمود.

  به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان استان کرمانشاه متن این پیام به شرح زیر است:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  حوزه فرهنگی و امور جوانان استان کرمانشاه یکی از اولویت های جدی اینجانب بعنوان مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه است و در این راستا از تمامی اندیشمندان و فرهیختگان عرصه ی فرهنگی تقاضا میکنم با عنایت به جایگاه فعلی حوزه فرهنگی و جوانان که به دور از شأن این استان است که قدمتی به بلندای تاریخ تمدن و فرهنگ دارد، تقاضا میکنم این فرزند کوچک استان را از راهنماییها و ارشادات علمی و تجربی خویش بی بهره نکنند.

  تصدیق خواهید کرد، خالی بودنِ معاونت فرهنگی و ورزشی اداره کل هیچگونه توجیه عقلی و منطقی نداشته و بویژه نتایج بسیار ضعیف استان در ارزیابی وزارت ورزش و جوانان طی سالهای اخیر اینجانب را مجاب کرد، بدون توجه به صف بندیهای سیاسی جناب آقای آذر کمند را بعنوان سرپرست منصوب کردم تا در طول دوران این تصدی توانمندیها و شایستگی های ایشان محک زده شود.

  اما پس از این انتصابِ موقت حساسیت های حامیان دولت کریمه به اینجانب منتقل شد و از سوی دیگر جناب آقای حسین آذرکمند که تنها قصد خدمت را داشتند، با ملاحظه چنین فضایی از ادامه همکاری انصراف تا اداره کل در معرض قضاوتهای باندی قرار نگیرد.

  اینجانب نیز بواسطه ی اعتقاد راسخ به برنامه های دولت و پاسخ دادن به خواسته ی عمومی حامیان دولت با این انصراف موافقت نمودم.

  در خاتمه بار دیگر از تمامی دلسوزان این دیار انتظار دارم بنده را در انجام این مسؤلیت خطیر یاری نمایند تا در پایان برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی به شاخص های تعیین شده در حوزه های کاری ام با تلاش تمامی همکاران عزیزم برسم.

  ارسلان حسینی

  مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه

  ۱۳۹۶/۰۷/۲

  برچسب ها :