ایران 19
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • کد خبر : 24213
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ آبان, ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۹
 •   

  هیچ کس تماشاچی نباشد

  نهادینه شدن حس بی تفاوتی و کلا تماشاچی بودن در میان مردم جامعه نه تنها کمک به توسعه نمی کند بلکه زمینه ساز عقب ماندگی از چرخه توسعه نیز می شود. متاسفانه در کشور ما و به تبع آن دیار کرمانشاه، مردم چندان علاقه ای به مشارکت در امور اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، ورزشی و … را ندارند و همواره ترجیح می دهند که همان تماشاچی بمانند و از قضا گاه و بیگاه نیز دست به قلم شده و نقد می کنند که چرا این شد و چرا آن نشد؟!

  هادی نوروزی – سردبیر روزنامه باختر، مهندس بازوند، استاندار جدید کرمانشاه در مراسم معارفه اش گفت: «شاید تنها راه توسعه این استان رونق سرمایه‌گذاری داخلی، خارجی و افزایش سرمایه اجتماعی و فرهنگی است. برای رسیدن به این مهم بیایید پیمانی ببندیم که از این به بعد که هیچکس دنبال این نباشد که در استان کرمانشاه، مشکلش را یکی دیگه حل کند، بلکه همه به این جمع‌بندی برسیم که خودمان بتوانیم مشکل خودمان را حل کنیم. در واقع هیچ کس در این رویه جدید، تماشاچی نباشد. همه پای کار بیاییم و کمک کنیم.»

  و اما پس از این سخنان جالب توجه استاندار جدید کرمانشاه، هشتک «#هیچکس–تماشاچی–نباشد» در فضای مجازی و البته در کانال تلگرامی استانداری کرمانشاه ایجاد شده است که برای همیشه یادمان باشد که اگر میخواهیم فکری به حال معضل بیکاری این دیار کنیم٬ اگر می خواهیم روند توسعه را تسریع ببخشیم٬ اگر میخواهیم سرمایه گذار جذب کنیم و اگر میخواهیم معضلات اجتماعی را ساماندهی کنیم، هیچ کس نباید تماشاچی باشد.

  برچسب ها :

  نظرات